Posílení přirozené obranyschopnosti. Doplněk stravy.

Propolisové ampule – Vysoce koncentrovaná mateří kašička a propolis.

Každá ampule obsahuje 1g čerstvé mateří kašičky a přečištěný hustý extrakt z francouzského propolisu se 45 % účinných látek. Čerstvá mateří kašička (přirozeně bohatá na vitamíny B, esenciální aminokyseliny, stopové prvky) je ideálním revitalizačním doplňkem stravy pro všechny věkové kategorie. Extrakt z propolisu, tymiánu a šípku fungují v synergii s mateří kašičkou a pomáhají podporovat přirozenou obranyschopnost těla.

Tonikum a revitalizační kúra pro použití ve všech ročních obdobích díky vysoce koncentrovanému složení z mateří kašičky, propolisu a dalších čerstvých rostlin. Tento produkt nemá díky svému originálnímu složení konkurenci. Kombinace mateří kašičky, francouzského propolisu, extraktu z tymiánu, echinacey a šípku z něj dělá nepřítele chřipky a dalších zimních nachlazení.

Složení: na 10ml ampuli:

Čerstvá mateří kašička 1.000 mg, Francouzský propolisový extrakt 64 mg, Extrakt z tymiánu 700 mg, Extrakt z Echinacea augustifolia 200 mg, Extrakt ze šípku 200 mg, čištěná voda. Bez barviv a konzervačních látek.

Dávkování: vypijte jednu až dvě lahvičky denně, čisté nebo zředěné v troše vody nebo ovocné šťávy před ranním jídlem. Pro dosažení optimálního účinku se doporučuje konzumovat postupně 2 až 3 krabice ampulí. Díky vysoké koncentraci propolisu, který má černou barvu, může někdy dojít k přirozenému zákalu. Před otevřením každou ampuli dobře protřepejte.

Obsah: 20 ampulek po 10ml, celkem 200 ml.

Minimální trvanlivost do konce: (viz. obal )

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Doplněk stravy.

Výrobce: PRO-VERA SA, Avenue Thomas Edison 80 – 1402 Thines – Belgie.