Veškerá účinnost ženšenu k obnovení fyzické a intelektuální vitality. Doplněk stravy.

Po miliony let lidé využívali výhod ženšenu… Dříve, později byl tento ženšen disociován na adaptogennější bílý ženšen (sušený ženšenový prášek) a více stimulující červený ženšen (zahřívaný nebo vařený ženšen).

V současné době díky vědeckému pokroku a dalším analýzám víme, že adaptogenní působení ženšenu závisí na jeho obsahu ginsenosidů a ne na jeho barvě.

Díky nejvyšší dávce a nejčistšímu složení ginsenosidů na trhu je Ginseng Premium Adapt+ revolučním produktem, který zvýší vaši odolnost a umožní vám klidně zvládat různé fáze stresu, se kterými se setkáváte v každodenním životě.

Indikace:

+ Chronická únava

+ Vyhoření

+ ADD / ADHD

+ Snížené libido

 

Klíčové body:

+ 10 % bioaktivovaných* ginsenosidů <-> až 1,5 % obvykle

+ Okamžitě aktivní

+ Nejvyšší dávkování

+ 12 hodin akce

+ Pěstováno v Belgii

+ Bez konzervantů, aromat a barviv

+ Zaručeně bez pesticidů

 

Složení 1 kapsle:

200 mg ženšenového prášku (Panax Meyer) s 12 % ginsenosidů (tj. 24 mg ginsenosidů včetně 20 mg bioaktivovaných ginsenosidů), 178 mg organické akáciové gumy, 0,25 mg pyridoxin hydrochloridu (Vit B6) (150% RHP), 121,74 mg mořský hořčík (z toho 73mg, 20%RHP), hydroxypropylmethylcelulóza.

Obsah: 30 kapslí

Čistá hmotnost: 15,6 g

Dávkování:

1 až 2 kapsle denně ráno po probuzení před/se snídaní.

Minimální trvanlivost do konce: (viz. obal )

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Doplněk stravy.

Výrobce: PRO-VERA SA, Avenue Thomas Edison 80 – 1402 Thines – Belgie.